Meta Isæus-Berlin färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

META ISÆUS-BERLIN (född 1963): Hippo, signerad och numrerad 135/150, färglitografi, bladmått ca 44,5x55 cm

869678

2021-01-27