Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ANDERS WALLIN (född 1953): Komposition, signerad och daterad A Wallin 2003, blandteknik/mixed media på papper, bildyta ca 40x34 cm
Ej examinerad ur ram
869688
2021-01-27
Gör en kostnadsfri värdering här