Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
ALAIN BERCK-VITZ (född 1953): Abstrakta komposition med noter, färgcarborundum, signerad Alain Berck-Vitz, numrerad 56/150, ovalt blad, bladmått: 68x38 cm
Ej examinerad ur ram
869704
2021-01-27