Alain Berck-Vitz

Alain Berck-Vitz
Alain Berck-Vitz
Alain Berck-Vitz
Alain Berck-Vitz

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

ALAIN BERCK-VITZ (född 1953): Abstrakta komposition med noter, färgcarborundum, signerad Alain Berck-Vitz, numrerad 56/150, ovalt blad, bladmått: 68x38 cm

Ej examinerad ur ram

869704

2021-01-27