Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BUDDHAHUVUD, 1900/2000-tal, skuren i trä samt bemålad vit, höjd ca 62, bredd 37 samt djup 29 cm
Spricka baktill, slitage
869705
2021-01-29
Gör en kostnadsfri värdering här