Buddhahuvud

Buddhahuvud
Buddhahuvud
Buddhahuvud
Buddhahuvud
Buddhahuvud
Buddhahuvud

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BUDDHAHUVUD, 1900/2000-tal, skuren i trä samt bemålad vit, höjd ca 62, bredd 37 samt djup 29 cm

Spricka baktill, slitage

869705

2021-01-29