Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MODELLBÅT, 1900-talets mitt, stomme i trä, segel i tyg samt detaljer i snöre och metall, löstagbar sockel, höjd ca 55, längd ca 59 cm
Rev i seglet, fläckar, slitage
869708
2021-01-29
Gör en kostnadsfri värdering här