Sara Åberg färglitografi

Sara Åberg färglitografi
Sara Åberg färglitografi

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SARA ÅBERG (samtida): Fisk, signerad och numrerad 46/90, färglitografibladmått ca 36x29,5 cm

869721

2021-01-27