Klubbat för:
2 800 SEK
1 500 SEK
CHRISTIAN ERIKSSON (1958-1935): Musicerande putti, signerad och daterad Chr. E. 1927, patinerad gips, ca 22x43 cm
Nagg, slitage, fläckar
869725
2021-01-27