Christian Eriksson väggrelief

Christian Eriksson väggrelief
Christian Eriksson väggrelief
Christian Eriksson väggrelief
Christian Eriksson väggrelief

Klubbat för:

2 800 SEK

1 500 SEK

CHRISTIAN ERIKSSON (1958-1935): Musicerande putti, signerad och daterad Chr. E. 1927, patinerad gips, ca 22x43 cm

Nagg, slitage, fläckar

869725

2021-01-27