Klubbat för:
800 SEK
2 000 SEK
BORD, 1900-talets slut, gjord med "blindklaffar" (ej utfällbart), teak, med detalj i mässing, utdragbar skiva på sidan, höjd ca 79 samt 182x91 cm
Bruksslitage, märken, utragbara skivan med repor
869727
2021-01-29