Ingegerd Beskow Strandvägen Stockholm

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

INGEGERD BESKOW (1887-1978): "Utsikt från Strandvägen Stockholm", signerad Ingegerd Beskow, akvarell, ca 34x49,5 cm

869732

2021-01-31