Såskanna i silver

Såskanna i silver
Såskanna i silver
Såskanna i silver
Såskanna i silver
Såskanna i silver
Såskanna i silver
Såskanna i silver
Såskanna i silver
Såskanna i silver
Såskanna i silver
Såskanna i silver
Såskanna i silver
Såskanna i silver
Såskanna i silver
Såskanna i silver
Såskanna i silver

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SÅSKANNA, silver, 1800-tal, handtag i trä, kannans höjd ca 9, största diameter 13 cm

Lagning i botten, bucklor, bruks och åldersrelaterat slitage

869741

2021-01-29