Kuriosa

Kuriosa
Kuriosa
Kuriosa
Kuriosa
Kuriosa
Kuriosa
Kuriosa
Kuriosa
Kuriosa
Kuriosa

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KURIOSA, 7 drl, cigarrsnoppare i form av vildsvinsbete, metalldelen stämplad, miniatyryxa i brons, handfängsel i järn, oljelampa i brons, piska av tvinnat läder, tving i järn, ask i soapstone, cigarrsnopparens längd ca 21 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

869742

2021-01-29