Våg

Våg
Våg
Våg
Våg
Våg
Våg

Klubbat för:

170 EUR

Utropspris

100 EUR

VÅG, Jernbolaget Eskilstuna, gjutjärn och mässing, höjd 26 cm, 1900-talets första hälft

Bruksslitage.

869750

2021-01-28