Carl Brandt 1894 - 1895

Carl Brandt 1894 - 1895
Carl Brandt 1894 - 1895
Carl Brandt 1894 - 1895
Carl Brandt 1894 - 1895

Klubbat för:

2 200 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

CARL BRANDT (1852-1930): (2), Sommar och Vinter, signerade och daterade 94 resp 95, pasteller, ca 16,5x51 - 17x52,5 cm

Kuntoraportti

869755

Päivämäärä:

2021-01-31