Carl Brandt 1894 - 1895
Klubbat för:
2 200 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
CARL BRANDT (1852-1930): (2), Sommar och Vinter, signerade och daterade 94 resp 95, pasteller, ca 16,5x51 - 17x52,5 cm
Kuntoraportti
869755
Päivämäärä:
2021-01-31