Klubbat för:
5 200 SEK
3 000 SEK
JOHAN FREDRIK BYGLER (1821-1876): Landskap med stadsmotiv, signerad JF Bygler, olja på duk, ca 80x120 cm
Färgbortfall, krackeleringar
869785
2021-01-27