Franz Nowak oljemålning
Klubbat för:
3 200 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
FRANZ NOWAK (1885-1973): Bibliskt motiv, signerad Franz Novak, Nack Van Deck, olja på duk, 116x97 cm
Kuntoraportti
Krackeleringar
869791
Päivämäärä:
2021-01-30