Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ERNST JOHANSSONS MÖBELSNICKERI, soffbord, Långås, fanérat i alm, höjd 56, 107x107 cm
Fanerskador, blekt
869800
2021-01-30
Gör en kostnadsfri värdering här