Soffbord alm

Soffbord alm
Soffbord alm
Soffbord alm
Soffbord alm
Soffbord alm
Soffbord alm
Soffbord alm
Soffbord alm

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERNST JOHANSSONS MÖBELSNICKERI, soffbord, Långås, fanérat i alm, höjd 56, 107x107 cm

Fanerskador, blekt

869800

2021-01-30