Stig Lindberg och Wilhelm Kåge 3 st

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STIG LINDBERG och WILHELM KÅGE, vaser 3 st, 2 st av fajans, målad dekor, samtliga signerade, höjd ca 7, 16 samt 26 cm

Bruksslitage

869804

2021-01-29