Klubbat för:
550 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
STEN EKELUND (1908-1988), kopia efter August Jernberg: "Den sönderslagna pipan", signerad "Cop Sten Ekelund", olja på duk, ca 46x38 cm
Zustandsbeschreibung
869806
2021-01-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner