Klubbat för:
39 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Amfitrites triumf, efter Natoire, olja på duk, ca 100x125 cm
Retuscher, krackeleringar, dubblerad
869829
2021-01-31
Gör en kostnadsfri värdering här