Sengustaviansk spegel

Sengustaviansk spegel
Sengustaviansk spegel
Sengustaviansk spegel
Sengustaviansk spegel
Sengustaviansk spegel
Sengustaviansk spegel
Sengustaviansk spegel
Sengustaviansk spegel
Sengustaviansk spegel
Sengustaviansk spegel
Sengustaviansk spegel
Sengustaviansk spegel
Sengustaviansk spegel
Sengustaviansk spegel
Sengustaviansk spegel
Sengustaviansk spegel

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SPEGEL, sengustavianskt stockholmsarbete, Eric Wahlbergs art, skuren dekor, delvis bemålad, bronserad samt förgylld, 189x76 cm

Lösa delar medföljer, avslag, slitage

869836

2021-01-28