Oidentifierad kosntnär oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, scen från Orienten, olja på duk, ca 23x39 cm

869837

2021-01-31