Parti med fotoutrustning

Parti med fotoutrustning
Parti med fotoutrustning
Parti med fotoutrustning
Parti med fotoutrustning
Parti med fotoutrustning
Parti med fotoutrustning
Parti med fotoutrustning
Parti med fotoutrustning
Parti med fotoutrustning
Parti med fotoutrustning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PARTI med fotoutrustning, 12 dlr, bestående av kameror, videokameror samt objektiv, till större del från 1900-talets andra hälft, olika tillverkare, bland annat: Olympus OM-2n MD 35mm, objektiv Olympus proline, MC, auto teleconverter 2x för OM, Yashica Super-8 50, SUV 7022787 i väska

Varierande bruks- och åldersrelaterat slitage, ej genomgångna, SAV garanterar ej funktionen

869845

2021-01-31