Claude Venard oljemålning

Claude Venard oljemålning
Claude Venard oljemålning
Claude Venard oljemålning
Claude Venard oljemålning
Claude Venard oljemålning
Claude Venard oljemålning

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

CLAUDE VENARD (1913-1999) Stilleben, signerad, olja på duk, ca 63x80 cm

Omfattande krtackelyr, några färgsläpp, den inre ramen sitter lös

869854

2021-02-02