Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
CLAUDE VENARD (1913-1999) Stilleben, signerad, olja på duk, ca 63x80 cm
Omfattande krtackelyr, några färgsläpp, den inre ramen sitter lös
869854
2021-02-02
Gör en kostnadsfri värdering här