Vitrinskåp 1800-tal
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VITRINSKÅP, 1800-talets senare del, fanérat i mahogny, intarsiadekor, glasade sidor och dörrpar, hyllinredning klädd i plysch, höjd ca 167,5, 106x35 cm, nyckel finns
Fanérskador, torrspricka, ett gångjärn av
869859
2021-01-31