Vitrinskåp 1800-tal

Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VITRINSKÅP, 1800-talets senare del, fanérat i mahogny, intarsiadekor, glasade sidor och dörrpar, hyllinredning klädd i plysch, höjd ca 167,5, 106x35 cm, nyckel finns

Fanérskador, torrspricka, ett gångjärn av

869859

2021-01-31