Byrå 1900-talets mitt

Byrå 1900-talets mitt
Byrå 1900-talets mitt
Byrå 1900-talets mitt
Byrå 1900-talets mitt
Byrå 1900-talets mitt
Byrå 1900-talets mitt

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BYRÅ, 1900-talets mitt, fanerad med teak, höjd ca 86, 75x37 cm

Slitage, senare bemålad ovandel

869865

2021-02-02