Byrå 1700-tal

Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal

Klubbat för:

28 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BYRÅ, rokoko, 1700-tal, Holland, fanérad i valnöt, beslag i brons, 3 lådor, skuren dekor, höjd 93, 145x63 cm

Benen med förstärkning, avslag, lagningar, slitage, saknar nyckel

869867

2021-01-29