Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FÄLLBORD, Lars E. Lindell 1820 (Lars Eric Lindell, mästare i Köping 1818-43), Mälardalen, etikettmärkt, fanerat med alrot, tredelad pelarfot i bemålat trä, höjd 76, 89x89 cm
Slitage
869877
2021-01-28
Gör en kostnadsfri värdering här