Salsskåp 1700-tal

Salsskåp 1700-tal
Salsskåp 1700-tal
Salsskåp 1700-tal
Salsskåp 1700-tal
Salsskåp 1700-tal
Salsskåp 1700-tal
Salsskåp 1700-tal
Salsskåp 1700-tal
Salsskåp 1700-tal
Salsskåp 1700-tal
Salsskåp 1700-tal
Salsskåp 1700-tal
Salsskåp 1700-tal
Salsskåp 1700-tal
Salsskåp 1700-tal
Salsskåp 1700-tal
Salsskåp 1700-tal
Salsskåp 1700-tal

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SALSSKÅP, fanerat i alm, 1700-talets mitt, senbarock/rokoko, invändigt med hyll- och lådinredning, understycke med fyra lådor, beslag i brons, höjd ca 213, 160x56 cm, nyckel medföljer

Fanerskador, fanerbortfall, senare beslag

869881

2021-01-29