2 000 SEK
1 500 SEK
TENNSOLDATER, soldater/ryttare/cowboys/indianer mm, fyra kanoner samt krigsfartyg Nordiska Kompaniet, 1900-tal, delvis bemålade, olika form och tillverkare, ca 220 delar
Bruksslitage
869883
2021-01-27
Har du ett liknande föremål att sälja? Gör en kostnadsfri värdering här