Samling tennsoldater

Samling tennsoldater
Samling tennsoldater
Samling tennsoldater
Samling tennsoldater
Samling tennsoldater
Samling tennsoldater
Samling tennsoldater
Samling tennsoldater
Samling tennsoldater
Samling tennsoldater
Samling tennsoldater
Samling tennsoldater
Samling tennsoldater
Samling tennsoldater
Samling tennsoldater
Samling tennsoldater
Samling tennsoldater
Samling tennsoldater
Samling tennsoldater
Samling tennsoldater
Samling tennsoldater
Samling tennsoldater
Samling tennsoldater
Samling tennsoldater
Samling tennsoldater
Samling tennsoldater
Samling tennsoldater
Samling tennsoldater
Samling tennsoldater
Samling tennsoldater

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TENNSOLDATER, soldater/ryttare/cowboys/indianer mm, fyra kanoner samt krigsfartyg Nordiska Kompaniet, 1900-tal, delvis bemålade, olika form och tillverkare, ca 220 delar

Bruksslitage

869883

2021-01-27