Matssalsgrupp 13 dlr
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
MATSALSGRUPP, 13 dlr, 1900-talets början, rokokostil, betstående av 10 stolar, 2 karmstolar, klaffbord med utdragsskivor, bordets längd 136x102 (136 med klaffar) total längd med utdragna klaffar (4 st) ca 396 cm, höjd med infällda klaffar 80 cm, stolarnas sitthöjd ca 48 cm
Senare bemålad, smärre ytskador, bordet med smärre fläckar
869886
2021-01-29