Lars Wärild oljemålning

Lars Wärild oljemålning
Lars Wärild oljemålning
Lars Wärild oljemålning
Lars Wärild oljemålning
Lars Wärild oljemålning
Lars Wärild oljemålning

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LARS WÄRILD (1910-1945) Stilleben med blommor, signerad samt daterad 1938, olja på duk, ca 57x47 cm

869887

2021-02-02