Kjell Strandqvist oljemålning

Kjell Strandqvist oljemålning
Kjell Strandqvist oljemålning
Kjell Strandqvist oljemålning
Kjell Strandqvist oljemålning
Kjell Strandqvist oljemålning
Kjell Strandqvist oljemålning

Klubbat för:

5 600 SEK

Arviointi

7 000 SEK

Kuvaus

KJELL STRANDQVIST (född 1944): Komposition, monogramsignerad och daterad KS -85, olja på papper, 122x160 cm

Kuntoraportti

869891

Päivämäärä:

2021-01-29