Kjell Strandqvist oljemålning
Klubbat för:
5 600 SEK
Arviointi
7 000 SEK
Kuvaus
KJELL STRANDQVIST (född 1944): Komposition, monogramsignerad och daterad KS -85, olja på papper, 122x160 cm
Kuntoraportti
869891
Päivämäärä:
2021-01-29