Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
NOTSKÅP, 1940-tal, med intarsia, invändigt med utdragbara fack, höjd ca 75 cm, 68x42 cm
Bruksslitage
869900
2021-02-02
Gör en kostnadsfri värdering här