Notskåp 1940-tal

Notskåp 1940-tal
Notskåp 1940-tal
Notskåp 1940-tal
Notskåp 1940-tal
Notskåp 1940-tal
Notskåp 1940-tal
Notskåp 1940-tal
Notskåp 1940-tal
Notskåp 1940-tal
Notskåp 1940-tal

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NOTSKÅP, 1940-tal, med intarsia, invändigt med utdragbara fack, höjd ca 75 cm, 68x42 cm

Bruksslitage

869900

2021-02-02