Philip von Schantz oljemålning

Klubbat för:

30 000 SEK

Utropspris

30 000 SEK

PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Stilleben med vaser, monogramsignerad och daterad PvS -87, olja på duk, ca 82x62 cm

869909

2021-01-28