Bordslampor mässing

Bordslampor mässing
Bordslampor mässing
Bordslampor mässing
Bordslampor mässing
Bordslampor mässing
Bordslampor mässing
Bordslampor mässing
Bordslampor mässing

Klubbat för:

950 SEK

1 500 SEK

BORDSLAMPOR, 1 par, mässing, 1970/80-tal, märkta Enco nr 64, 66, höjd inkl skärm ca 45 cm

Ej funktionstestade, smärre slitage, senare skärmar

869912

2021-02-02