Klubbat för:
950 SEK
1 500 SEK
BORDSLAMPOR, 1 par, mässing, 1970/80-tal, märkta Enco nr 64, 66, höjd inkl skärm ca 45 cm
Ej funktionstestade, smärre slitage, senare skärmar
869912
2021-02-02