Sparbössor i form av hundar

Sparbössor i form av hundar
Sparbössor i form av hundar
Sparbössor i form av hundar
Sparbössor i form av hundar
Sparbössor i form av hundar
Sparbössor i form av hundar
Sparbössor i form av hundar
Sparbössor i form av hundar

Klubbat för:

30 EUR

100 EUR

SPARBÖSSOR 3 ST, en hund stämplad F. Ahti Loimaa, målad keramik, höjd 11-12 cm

Slitage

869916

2021-01-27