Figuringrupp Ludwigsburg

Figuringrupp Ludwigsburg
Figuringrupp Ludwigsburg
Figuringrupp Ludwigsburg
Figuringrupp Ludwigsburg
Figuringrupp Ludwigsburg
Figuringrupp Ludwigsburg
Figuringrupp Ludwigsburg
Figuringrupp Ludwigsburg
Figuringrupp Ludwigsburg
Figuringrupp Ludwigsburg
Figuringrupp Ludwigsburg
Figuringrupp Ludwigsburg
Figuringrupp Ludwigsburg
Figuringrupp Ludwigsburg

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURINGRUPP, porslin, Ludwigsburg, Kvinna och man med luta, 1900-tal, stämplad, höjd ca 25 cm

869921

2021-01-30