Omega herrfickur i silver

Omega herrfickur i silver
Omega herrfickur i silver
Omega herrfickur i silver
Omega herrfickur i silver
Omega herrfickur i silver
Omega herrfickur i silver
Omega herrfickur i silver
Omega herrfickur i silver
Omega herrfickur i silver
Omega herrfickur i silver
Omega herrfickur i silver
Omega herrfickur i silver

Klubbat för:

850 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

OMEGA, fickur, silver, 1900-talets början, vitemaljerad urtavla, boettnr. 5849978, verknr. 5030554, graverad dekor av ånglok, diameter 50 mm, klockkedja i guldmetall

Kuntoraportti

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, tavla med smärre sprickor, boett med smärre bucklor

869922

Päivämäärä:

2021-01-29