Omega herrfickur i silver
Klubbat för:
850 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
OMEGA, fickur, silver, 1900-talets början, vitemaljerad urtavla, boettnr. 5849978, verknr. 5030554, graverad dekor av ånglok, diameter 50 mm, klockkedja i guldmetall
Kuntoraportti
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, tavla med smärre sprickor, boett med smärre bucklor
869922
Päivämäärä:
2021-01-29