Lennart Jirlow oljemålning

Lennart Jirlow oljemålning
Lennart Jirlow oljemålning
Lennart Jirlow oljemålning
Lennart Jirlow oljemålning
Lennart Jirlow oljemålning
Lennart Jirlow oljemålning
Lennart Jirlow oljemålning
Lennart Jirlow oljemålning
Lennart Jirlow oljemålning
Lennart Jirlow oljemålning

Klubbat för:

22 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

LENNART JIRLOW (1936-2020): Cello- och violinspelare, signerad L Jirlow, olja på pannå, ca 34x27 cm

869926

2021-01-28