Axel Kleimer, oljemålning

Axel Kleimer, oljemålning
Axel Kleimer, oljemålning
Axel Kleimer, oljemålning
Axel Kleimer, oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

600 SEK

AXEL KLEIMER (1881-1945): Hamnmotiv, signerad Kleimer, olja på pannå, 14x18 cm.

869928

2021-01-27