Piedestal

Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PIEDESTAL, bemålat trä, 1900-talets början, med fasettslipade spegelglas, på kulfötter, höjd ca 91 cm

Slitage, slagna skivor, skev fot

869930

2021-01-29