Vägglampa
Vollendet
2021-02-02
869931
| Höchstes Gebot | 450 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
VÄGGLAMPA, 1900-tal, brons, kupa i glas, höjd ca 37 cm
Ej funktionstestad, visst slitage