Skänkskåp 1900-tal

Skänkskåp 1900-tal
Skänkskåp 1900-tal
Skänkskåp 1900-tal
Skänkskåp 1900-tal
Skänkskåp 1900-tal
Skänkskåp 1900-tal
Skänkskåp 1900-tal
Skänkskåp 1900-tal

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÄNKSKÅP, 1900-tal, ek, bemålat, höjd 78 cm, 94x49 cm

Bruksslitage, senare bemålning

869934

2021-02-02