Dockskåp med inredning,

Dockskåp med inredning,
Dockskåp med inredning,
Dockskåp med inredning,
Dockskåp med inredning,
Dockskåp med inredning,
Dockskåp med inredning,
Dockskåp med inredning,
Dockskåp med inredning,
Dockskåp med inredning,
Dockskåp med inredning,
Dockskåp med inredning,
Dockskåp med inredning,
Dockskåp med inredning,
Dockskåp med inredning,

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

DOCKSKÅP med inredning, 1800 talets senare del till 1900-talets mitt, skåp med 4 rum, 2 våningar, glasade dörrar, diverse möbler och tillbehör i trä och metall, bl.a skrivbord och chiffonje i Walterhausen stil, diverse tillbehör i metall, spegelampetter, klockor, lampor, mm, skåpets höjd ca 65, 69x41 cm, senare benställning medföljer

Skador förekommer , går ej att låsa

869938

2021-01-27