Golvarmatur 1950-tal

Golvarmatur 1950-tal
Golvarmatur 1950-tal
Golvarmatur 1950-tal
Golvarmatur 1950-tal
Golvarmatur 1950-tal
Golvarmatur 1950-tal
Golvarmatur 1950-tal
Golvarmatur 1950-tal
Golvarmatur 1950-tal
Golvarmatur 1950-tal
Golvarmatur 1950-tal
Golvarmatur 1950-tal

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVARMATUR, mässing och trä, 1950-tal, tre ljuspunter, höjd i uppfällt läge ca 180 cm

Slitage, skärm med skada

869940

2021-01-29