Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
VÄGGLAMPA, 1950-tal, böjbar arm, skärm i lackerad plåt, märkt AJH 37, total längd ca 38 cm
Ej funktionstestad, skärm med bucklor och repor
869942
2021-02-02
Gör en kostnadsfri värdering här