Vägglampa 1900-talets mitt

Vägglampa 1900-talets mitt
Vägglampa 1900-talets mitt
Vägglampa 1900-talets mitt
Vägglampa 1900-talets mitt
Vägglampa 1900-talets mitt
Vägglampa 1900-talets mitt
Vägglampa 1900-talets mitt
Vägglampa 1900-talets mitt

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VÄGGLAMPA, 1950-tal, böjbar arm, skärm i lackerad plåt, märkt AJH 37, total längd ca 38 cm

Ej funktionstestad, skärm med bucklor och repor

869942

2021-02-02